УЗД легень
Аритмією називають захворювання, яке спричиняє порушення діяльності серця (нерегулярне серцебиття), пов’язано це з розладами ритмічності, силою та послідовністю скорочень серцевого м’язу.
Нехтувати таким діагнозом украй небезпечно для здоров’я людини, попереджають лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал»! Проблема аритмії серця може призвести до інсульту та спровокувати інфаркт.
В спокійному стані організму людина може відчувати роботу свого серця, але не помічає ритму, при аритмії перебої роботи стають явно вираженими. Проявляється це :
хаотичним скорочуванням;
прискореним серцебиттям;
раптовим завмиранням ритму.
Якщо ви діагностували в себе надмірну слабкість, задихаєтесь, раптово бліднете, відчуваєте біль у грудях Вам терміново необхідно звернутись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів!
Від аритмії не застрахована навіть здорова людина! Якщо в організмі відбувались гормональні збої, було інфекційне захворювання чи щитоподібна залоза інколи дає збої може виникнути аритмічне захворювання.
Аритмія може розвинутися на фоні наступних захворювань:
На жаль проблема аритмії серця є доволі розповсюджена серед населення, а відбиток її наслідків не завжди залишається не поміченим. Тому варто періодично проходити обстеження та при перших ознаках обов’язково звертатись за професійною допомогою до лікарів, які діагностують вид аритмії, встановлять її основні причини виникнення та призначають лікування.
Аритмія поділяється на такі види:
синусова аритмія (брадикардія та тахікардія) ;
миготлива аритмія;
екстрасистолія;
пароксизмальна тахікардія;
блокада серця.
При аритмії невідкладну допомогу необхідно надавати за наступними правилами:
Необхідно покласти на рівну горизонтальну поверхню та забезпечити притік свіжого повітря.
При свідомості хворого необхідно попросити зробити невеликий вдих та сильно напружитися. Це перериває напади аритмії.
Якщо ж людина без свідомості необхідно зробити масаж в області синуса сонної артерії. (Це заборонено проводити літнім людям, адже можна порушити цілісність судини).
Якщо всі пророблені Вами дії не допомагають постраждалому він залишається без свідомості і є ознаки порушення кровообігу (виражена блідність, синіють губи) необхідно провести дію, прямим сильним ударом у середину грудної клітини. Цей спосіб використовується лише в тому випадку, коли є пряма загроза для життя людини.
Головне пам’ятайте надаючи першу допомогу потерпілому, насамперед найголовніше не зашкодити йому та не погіршити його стан.
Щоб запобігти захворюванням необхідно вчасно звертатись до професіоналів,які знають свою справу!
В медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють фахівці з великим досвідом роботи, саме в них ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, підтримку та найголовніше допомогу! Запис за телефоном 0372 93 18 93
відділення: Кардіологія
відділення: Кардіологія
Акції
вул. С. Воробкевича, 33
телефон:
0372 93 18 93
пр. Незалежності 121-А
телефон:
0372 93 18 93
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом