Пластика вух (отопластика) в Чернівцях

Красива форма вух завжди була однією з візитних карток людини. Операція з усунення вроджених і набутих дефектів вушних раковин називається отопластикою. Отопластика – це малоінвазивна хірургічна  операція з корекції розміру та форми вушних раковин та позбавлення від капловухості, вона мабуть, одна із мінімально травматичних операцій, в порівнянні з іншими видами.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ПОКАЗИ ДЛЯ ПЛАСТИКИ ВУХ


За допомогою отопластики можна виправити:

  • Неестетичну форму вушної раковини
  • Капловухість (відстовбурчені вуха з кутом більше 30 градусів.)
  • Занадто великі або травмовані мочки вух
  • Асиметрія вух
  • Наслідки професійних та інших травм вух.

Проводити пластику вух в Чернівцях рекомендується після консультації з ЛОР-хірургом «Оксфорд Медікал». Крім того, до лікаря звертаються при травмах мочки вуха, отриманих при неправильному проколюванні вух.

ОТОПЛАСТИКА В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Для початку рекомендується пройти консультацію отоларинголога «Оксфорд Медікал» в Чернівцях. Лікар оглянить та направить на невелике попереднє обстеження, яке дозволить переконатися в тому, що протипоказів до операції немає.

Якщо протипоказів не виявлено, можна переходити до наступного етапу підготовки: діагностики. Перелік аналізів складе лікар. Безпосередньо в клініці можна пройти лабораторні дослідження, а також інші діагностичні процедури.

Підготовка до пластики проста і не вимагає серйозних обмежень. За добу до операції потрібно відмовитися від прийому гормональних препаратів, ацетилсаліцилової кислоти та алкоголю. 

Операція проводиться під місцевим або загальним знеболенням та без госпіталізації. Тривалість пластики близько 60-90 хвилин. Пацієнт залишає клініку через кілька годин після операції, і показується лікарю лише для проведення перев'язок, контролю над ходом одужання і консультацій щодо догляду. Також протягом одного-двох тижнів необхідно носити спеціальну, фіксуючу вуха пов'язку.

СУЧАСНИЙ ПІДХІД

Персонал відділення ЛОР хірургії «Оксфорд Медікал Чернівці» — кваліфікований і досвідчений.

Всі маніпуляції хірург проводить в місцях, які легко приховати. Тонкі післяопераційні рубці на задній поверхні вушних раковин непомітні оточуючим.

Реабілітаційний період відносно невеликий. Він проходить без ускладнень і інших проблем. Сучасний підхід до операції виключає серйозну травматизацію.

Запишіться на консультацію до ЛОР хірурга медичного центру «Оксфорд Медікал», щоб визначити можливість отопластики і почати підготовку до операції. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом