Відгуки клієнтів про напрям Ендоскопія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Манолій 19.06.2026
Щира подяка за якісне і професійне обстеження. За чуйність і піклування та зацікавленість у наданні допомоги.
Катерина 28.11.2025
Щира подяка лікарю-ендоскопісту Кирилюку Олександру Миколайовичу за уважне та професійне ставлення.
Валентин Скрипник 26.02.2025
25.02.25. проходив ендоскопічну процедуру у Олександра Миколайовича. Дуже сподобалось відношення лікаря до пацієнта протягом всього візиту. Були корисними його поради. Дослідження проведено безболісно, професійно. Візитом до центру залишився задоволеним. Всім здоров'я і мирного неба
Оксана Якубів 28.03.2023
Дуже вдячна лікарю Кирилюку О.М. - спеціалісту найвищого рівня, завдяки якому така процедура як гастроскопія пройшла безболісно. Олександр Миколайович - Ваша людяність, почуття гумору та вміння розмовляти з пацієнтами це величезний бонус до Вашого високого професіоналізму. Зичу Вам всього найкращого!
Світлана 05.07.2019
Хочу висловити вдячність лікарю-ендоскопісту Кирилюку О.М. Чуйна людина, хороший лікар. Допоміг вгамувати страх перед процедурою. Надав пояснення в доступній формі та чіткий план дій. Пишаюся тим, що в нас є такі лікарі.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр