Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и благодарим вас за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, относящиеся к нашей работе. Спасибо за ваш выбор.

Оставить отзыв
Отзывы пациентов
Марина 18.08.2024
Наталія Олександрівна прекрасний гінеколог! Почала лікуватись в неї недавно і дуже рада що попала до такого лікаря. Все гарно пояснює,дуже обережно все робить якщо болить,відноситься до пацієнта ввічливо. Я дуже задоволена і всім рекомендую!
Star Star Star Star Star
Oleksandr Rozhdov 22.06.2024
Чудовий заклад. Анкета, яку просять заповнити, дуже коротка, без зайвих запитань. В середині все чисто і охайно, включаючи туалети. Є вода, дитячі іграшки, книги. Обслуговують швидко - ніяких черг, між записами достатні проміжки, аби виключити затримки. До спеціалістів ніяких нарікань - обстеження проводять детально, розпитують додаткову релевантну інформацію, надають детальні рекомендації щодо подальших обстежень, лікування і способу життя, але без спроб знайти та лікувати неіснуючі проблеми. Дійсно відчувається, що тобі хочуть надати компетентну допомогу. Дякую Нягу П.Р. та Сідлецькій О.В., лише позитивні враження від візиту!
Star Star Star Star Star
Руслан Ситніков 16.06.2024
Прекрасний медичний центр. Особлива подяка Ярославу Івановичу, чудовий лікар-стоматолог! Ничка Ярослав Іванович -стоматологія
Star Star Star Star Star
Lianna Sitnikova 14.06.2024
Дуже сподобався медичний центр. Ярослав Іванович супер лікар-стоматолог, подарує вам красиву, здорову посмішку і хороший настрій) Ничка Ярослав Іванович -стоматологія
Star Star Star Star Star
Анжела 06.06.2024
Дуже вдячна лікарю-дерматологу Чорнопиському Ю.М. за професіоналізм своєї справи. Лікар привітний, уважний, консультація пройшла легко. Зібравши анамнез моїх проблем, призначив лікування, яке виявилося ефективним, і я вдячна за швидке полегшення. Дякую за вашу працю.
Star Star Star Star Star
Єськова Олена Юріївна 25.09.2023
Добрий вечір! С початку війни переїхали з Харькова в м. Вашківці. Дуже важко було найти професійного лікаря -педітра, зверталися в різні кліники. Попали на прийом до Татьяни Вікторівни і вже більш року їздимо з Вашківців . Це дійсно професійний лікар, який ніколи не призначає купу ліків на всяк випадок ,завжди добре проконсультує .Дякуємо
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.