Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и благодарим вас за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, относящиеся к нашей работе. Спасибо за ваш выбор.

Оставить отзыв

Как мы формируем рейтинг?

Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, ученой степени.

Отзывы пациентов
Христина 19.06.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю-неврологу за професійний підхід до нашої дитини. Ми звернулися з проблемою заїкання, і вже під час першого прийому відчули уважність, доброзичливість та щире бажання допомогти. Лікар знайшов підхід до дитини, створив спокійну та комфортну атмосферу, завдяки чому консультація пройшла без стресу. Усе було детально пояснено зрозумілою мовою, надані рекомендації та відповіді на всі наші запитання. Дуже приємно зустрічати таких фахівців — компетентних, уважних і небайдужих до маленьких пацієнтів. Щиро дякуємо за турботу та професіоналізм! Рекомендуємо цього лікаря всім батькам, які шукають хорошого дитячого невролога.
Star Star Star Star Star
Ірина Гущева 03.06.2026
Вдячна за кваліфіковане обстеження та рекомендації лікаря-гастроентеролога. У клініці працюють спеціалісти високо рівня.
Star Star Star Star Star
Angela 01.06.2026
Нягу Петро Радович — це лікар від Бога! Знаю його вже понад 18 років. Надзвичайно професійна та мудра людина. Дуже рада, що він продовжує практикувати в "Оксфорд Медікал". Як тоді, 18 років тому, так і сьогодні, захоплююся його підходом до пацієнтів та глибиною знань. Це справжній приклад того, яким має бути лікар. Щиро рекомендую Петра Радовича кожному, хто шукає надійного кардіолога!»
Star Star Star Star Star
Жанна Зінь 01.06.2026
Були на прийомі в педіатра,все сподобалось,лікар призначила хороше лікування,уважна.Про клініку приємне враження
Star Star Star Star Star
Тетяна 10.04.2026
Щиро дякую, Людмилі Романівні.Чудовий лікар і людина ,з дитиною налагодили контакт і вдалося зробити еег.Лікар заспокоїла мене і зняла всі мої тривоги,і надала відповіді на все ,що турбувало мене як маму .
Star Star Star Star Star
Олеся 08.12.2025
Дуже задоволена візитом до Тетяни Вікторівни. Лікарка компетентна, уважна, спокійна, Все дуже чітко та детально пояснила. Прослухала дитину і помітила навіть те, на що інші лікарі не звертають уваги при прослуховуванні зазвичай. Поки найкращий педіатр в приватній поліклініці в яких ми були.
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.