Отзывы
Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и благодарим вас за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, относящиеся к нашей работе. Спасибо за ваш выбор.
Отзывы пациентов
Марія 31.03.2025
Нещодавно ми зіткнулися з ситуацією, коли наша дитина захворіла у вихідний день. Серед усіх клінік прийом вів лише педіатр в Оксфорд Медікал, і саме так ми познайомилися з лікарем, яка залишила у нас найкращі враження. Ще ніколи не зустрічала такого чуйного та доброго спеціаліста! Її підхід до дитини був неймовірно уважним і професійним, а лікування – чітким та дієвим. Завжди пояснює все доступно, не призначає зайвого, і найголовніше – лікування приносить результат.Щиро вдячна за турботу, компетентність і тепле ставлення. Тепер ми знаємо, до кого звертатися, і довіряємо Тетяні Вікторівні на всі 100%! Якщо шукаєте педіатра, який справді любить свою справу – рекомендую!
Васкан Ольга 23.12.2024
Щиро дякую лікарю ультразвукової діагностики МЦ "Оксфорд Медікал Чернівці" Сідлецькій Олені Василівні за професійний, якісний огляд та консультацію, а також небайдуже ставлення до здоров'я своїх пацієнтів.
Надія 19.12.2024
Щиро дякую Сідлецькій О.В. за професіоналізм.Уважна та ввічлива,максимально комфортно проходити обстеження!
Марія 18.12.2024
Доброго вечора. Хотіла подякувати лікарю Сторожук Олені за професійну та якісну роботу. Чудовий спеціаліст УЗД ,рекомендую!
Віолетта 18.12.2024
Хочу висловити щиру подяку лікарю УЗД за професіоналізм, уважність та людяність. Протягом усього обстеження лікар (була) дуже ввічливою та терплячою, пояснювала усі деталі процесу і відповідала на всі мої запитання. Рекомендую цього спеціаліста всім, хто цінує якісний підхід до свого здоров’я. Щиро дякую за вашу працю!
Алла Александровська 28.11.2024
Петро Петрович найкращий лікар! Мені дуже повезло лікуватись у нього. Вибирала я клініку, опираючись на відгуки. Вразила така велика кількість позитивних відгуків Петру Петровичу на сайті. У мене був дуже складний випадок з карієсом, адже він був на останніх зубах (а рот в мене і щока маленькі і добратись до зуба в принципі дуже важко) а також карієс був між яснами та зубом збоку, що ще утруднювало доступ. А також я дуже сильно хвилювалась. Я і не сподівалась, що за один прийом зможу зробити всі зуби - 4 зуби з карієсом і 4 пломби. Все розчистили, все гарно поклали, вийшла із стомат-кабінету здорова і щаслива як і Петро Петрович обіцяв ) Дякую величезне Петру Петровичу, тепер буду лікуватись тільки в нього.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр