Отзывы
Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и благодарим вас за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, относящиеся к нашей работе. Спасибо за ваш выбор.
Отзывы пациентов
Марія 25.11.2025
Нещодавно ми зіткнулися з ситуацією, коли наша дитина захворіла у вихідний день. Серед усіх клінік прийом вів лише педіатр в Оксфорд Медікал, і саме так ми познайомилися з лікарем, яка залишила у нас найкращі враження. Ще ніколи не зустрічала такого чуйного та доброго спеціаліста! Її підхід до дитини був неймовірно уважним і професійним, а лікування – чітким та дієвим. Завжди пояснює все доступно, не призначає зайвого, і найголовніше – лікування приносить результат.Щиро вдячна за турботу, компетентність і тепле ставлення. Тепер ми знаємо, до кого звертатися, і довіряємо Тетяні Вікторівні на всі 100%! Якщо шукаєте педіатра, який справді любить свою справу – рекомендую!
Mandzyuk Galina Vasilevna 24.11.2025
Тільки найкращі враження !!! Який він класний!!! Дякую 🤗 дерматологу, Чорнопиському Ю.М.
Мар'яна Горячева 05.09.2025
Щиро дякую вам Людмила Романівна за консультацію.. Дійсно хороший кваліфікований спеціаліст....Одна з найкращих дитячих неврологів.. Раджу цього лікаря...
Зубенко Мирон 05.09.2025
Дуже сподобався візит в цю клініку. Швидко і безболісно видалили бородавку, а також все досконально розповіли про неї та відповіли на інші мої питання
Олег 19.05.2025
Був на прийомі у лікаря Нягу Петра Радовича . Чудовий кардіолог — уважний, компетентний, пояснює все зрозуміло. Дуже задоволений візитом! Рекомендую!
Олег 19.05.2025
Був на прийомі у лікаря Нягу Петра Радовича . Чудовий кардіолог — уважний, компетентний, пояснює все зрозуміло. Дуже задоволений візитом! Рекомендую!
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр