записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування інфекцій сечостатевої системи

Під час незахищеного статевого акту є ймовірність зараження інфекціями. З кожним роком збільшується відсоток захворювань на сечостатеві інфекції. Сприяє цьому ранній початок статевого життя і не ознайомлення молоді про запобіжні заходи.

   Для попадання інфекції в сечостатеві шляхи досить скоєння одного незахищеного статевого контакту. Але лікування даних захворювань займає тривалий період, в першу чергу це ускладнено тим, що діагностувати інфекції на ранніх стадіях складно, адже їх симптоматика дуже схожа.

  Для впевненості, варто регулярно проходить тести на інфекції, навіть якщо не спостерігається ніяких симптомів (можливі приховування форми). А вже якщо присутні такі симптоми як: свербіж, печіння, слизові або кров'янисті виділення і дискомфорт під час сечовипускання, необхідно в терміновому порядку звернутися за допомогою до лікаря. Набагато більше шансів успішно вилікувати захворювання, якщо діагностувати його на ранніх стадіях.

 Коли варто звертатися до лікаря?

  Кожен чоловік повинен взяти собі за правило, регулярно відвідувати уролога, для профілактичних оглядів. Не забувати, про заходи захисту під час статевого акту. Саме таке відповідальне ставлення до свого здоров'я і до здоров'я свого партнера істотно знижує ризик зараження. Але якщо виникли сумніви, не варто відкладати візит до фахівця. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» створені всі умови для проходження необхідних діагностичних процедур, і виключити або підтвердити наявність інфекції.

Лікування інфекцій сечостатевих органів і МЦ "Оксфорд Медікал Чернівці"

Важливо підходити до лікування комплексно. Не варто займатися самолікування або шукати допомоги серед друзів і знайомих. Навіть якщо вони стикалися з подібним, не факт, що у вашому випадку це лікування буде ефективним. Тільки лікар уролог після збору анамнезу і проведених діагностичних заходів, зможе встановити правильний діагноз і призначити лікування з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму. Важливо пам'ятати! Лікування вимагають обидва партнера. Адже якщо тільки один з партнерів пройде курс лікування, можливий факт повторного зараження.

Записуйтеся на прийом і консультацію до уролога за номером телефону

(0372) 90 90 10.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки