Видалення зубів

Видалення зубів в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»Фахівці стоматологічного відділення «Оксфорд Медікал Чернівці» завжди роблять все можливе для збереження зубів. Але при запущених формах, для уникнення ураження здорових зубів, лікар приймає рішення видалити зуб.

ПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ:

 • гнійні запалення;
 • атиповий положення зубів, як наслідок незручності під час приймання їжі;
 • рухливість зубів (при пародонтиті);
 • перелом кореня;
 • зруйновані зуби, які неможливо зберегти;
 • ортодонтичні показання.

Кожен з нас повинен розуміти, що видалення хоч одного зуба тягне за собою серйозні наслідки. Крім естетичних проблем можуть бути й функціональні, оскільки в першу чергу ми стикаємося з проблемами пережовування їжі. Саме для того, що б уникнути видалення зубів, фахівці МЦ «Оксфорд Медікал» рекомендують регулярно відвідувати стоматолога.

Незважаючи на нові технології й безліч інноваційних методів лікування, способи видалення зубів залишаються колишніми. Але боятися болю Вам не варто. Все що Ви відчуєте це легкий укол. Саме завдяки анестезії процедура видалення пройде непомітно для пацієнта, і головне абсолютно безболісно. При необхідності (після складного видалення) лікарем буде призначено болезаспокійливий засіб. Важливо, що в стінах центру Вам буде зроблений рентген в різних проекціях, що допоможе уникнути ускладнень під час видалення.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ:

 • Відмовитися від приймання їжі на протязі 2-3 годин;
 • Виключити прийняття гарячих і холодних напоїв;
 • Утриматися від фізичних навантажень;

Важливо пам'ятати, що видалення зуба позбавить Вас від болю, але з часом після видалення, зуби зміщуються і це створює проблеми при жуванні. Для уникнення ускладнень фахівці «Оксфорд Медікал» заміщають втрачений зуб імплантатом або іншим видом протеза.

ПЕРЕВАГИ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»
 • Висококваліфіковані хірурги - стоматологи;
 • Використання сучасних знеболювальних препаратів;
 • Можливість продовжити лікування в нашому медичному центрі.

Запис на БЕЗКОШТОВНУ консультацію за тел. 0372 93 18 93 або 050 988 11 56.

Всі види протезування і створення голлівудської усмішки в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці»

( Рейтинг: 5.00, голосів: 41 )

відгуки
Юлія Вікторівна 16-11-2021 Чудовий, толерантний і ввічливий стоматолог, знавець своєї справи. Неодноразово до неї звертаюсь, лікується вся родина у неї. Завжди порадить як краще, був випадок, коли інші стоматологи казали, що зуб необхідно видаляти, а Альона Анатоліївна зробила фторування і вилікувала. Ось уже два роки зуб не турбує. Єдиний мінус, але це клініки стосується, неможливо зробити знімок щелепи, необхідно йти в сусідню клініку через квартал

відділення: Стоматологія

Лилия Кшиш 22-06-2021 Спасибо большое врачу-стоматологу КАРАВАН ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ, за грамотно оказанную помощь, мгновенное нахождение очага боли и такое-же мгновенное и оперативное разрешение моего вопроса. Это врач от БОГА!!!!!!Впервые сталкиваюсь со специалистом такого высокого уровня и такой квалификации, обладающего душевностью и человеческими качествами, каких я очень давно не встречала! Дай Бог всем здоровья. но если беда.....то только к ОЛЕГУ ЯРОСЛАВОВИЧУ!!!!!! И результат не заставит себя долго ждать....Мгновенное избавление от боли!!!!!!!!СПАСИБО!!!!!!

відділення: Стоматологія

Іра 07-02-2020 Що є основним коли ідеш до лікаря- чи він хороший спеціаліст, його репутація?Сьогодні переконалась що до цього списку має бути пункт яка він/вона людина! Я думаю,що на всіх фраза "видалення зуба мудрості"наводить страх, починається паніка,іде накрутка... Караван Олег Ярославович, дякую що відволікали,заспокоювали і все пояснили та роз'яснили! Через тиждень-два я прийду видалити інший зубчик,але вже без страху! Велике спасибі!!!

відділення: Стоматологія

Дяченко Раїса 03-04-2019 Перед Новим Роком зробила собі косметологічний подарунок та отримала сертифікат на безкоштовну ультразвукову чистку зубів. Побільше таких пропозицій, це зручно та ефективно!!!!

відділення: Стоматологія

Тарас 16-10-2018 Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я  Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом