записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок
 

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлівКоагуляція - це методика лікування, яка завдяки своїй унікальності використовується в багатьох областях медицини. Відділення проктології не є винятком і так само успішно використовує метод інфрачервоної коагуляції для лікування гемороїдальних вузлів. В основному його використовують на ранніх стадіях захворювання. Це один з найбільш популярних і ефективних способів лікування.

 

З кожним роком все більша кількість людей піддаються захворюванням прямої кишки. Такі фактори як: неправильне харчування, малорухливість, сидячий спосіб життя сприяють розвитку даних захворювань. При появі перших симптомів, необхідно відразу звернутися до лікаря. Не варто відкладати візит до лікаря, або займатися самолікуванням, щоб не погіршити ситуацію та не нашкодити стану здоров’я.

ОСОБЛИВОСТІ ІНФРАЧЕРВОНОЇ КОАГУЛЯЦІЇ

Перед тим, як приступити до лікування, лікар-проктолог проводить консультацію, збирає анамнез, оглядає пацієнта, проводить відеоаноскопія, визначає діагноз. За необхідності, і тільки при наявності показань, фахівець може рекомендувати додатковий метод обстеження - ректороманоскопію. Тільки після постановки діагнозу, професіонали МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» можуть підібрати найбільш ефективну методику лікування.

 

Дана методика підходить у випадку, якщо діагностується геморой на 1-2 стадії. Тривалість цієї процедури становить до 30 хвилин.

 

Суть даного способу лікування полягає в тому, що на саму ніжку гемороїдального вузла направляється інфрачервоне випромінювання за допомогою коагулятора. Під впливом точкової теплової енергії із світловода, зупиняється кровотеча, гемороїдальні вузли більше не випадають, і через кілька днів самостійно відпадають.

 

Ще одним плюсом даної процедури є можливість обробляти від одного до трьох гемороїдальних вузлів за один сеанс. За необхідності процедуру можна повторити, але не раніше ніж через два тижні.

Також, метод інфрачервоної коагуляції можна використовувати в поєднанні і з іншими методиками. Наприклад, якщо вузли великі, даний метод застосовується разом з лігуванням латексними кільцями.

Перевагами інфрачервоної коагуляції

Можна відмітити наступні переваги:

 • тривалість процедури становить не більше півгодини;

 • відсутність в необхідності госпіталізації, тобто інфрачервона коагуляція проводиться в амбулаторних умовах;

 • не залишає після себе шрамів і рубців;

 • не вимагає наркозу або знеболювання завдяки відсутності в зоні лікування рецепторів;

 • короткий реабілітаційний період - від декількох годин до двох днів, який не впливає на звичний спосіб життя;

 • висока результативність лікування.

ЧОМУ САМЕ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Захворювання прямої кишки належать до настільки делікатних питань, що дуже часто люди не наважуються відвідати лікаря. Але не варто відкладати запис до спеціаліста, і сподіватись, що хвороба пройде сама по собі.

 

Саме в нашому медичному центрі ви знайдете ряд переваг, а саме:

 • в нашому медичному центрі працюють професіонали з багаторічним стажем;

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантований;

 • політику конфіденційності так само забезпечить наш медичний центр;

 • новітні високоефективні методики лікування, після яких реабілітаційний період зводиться до мінімуму;

 • в нашому медичному центрі приймає не тільки лікар - проктолог чоловік, але і жінка

Для запису на прийом до лікаря - проктолога, ви можете звернутися за номером телефону: (0372) 90-90-10, або скористатися формою на сайті.

Текстовые отзывы

27.12.2013

Я зіткнулася з проблемою, яка турбує багатьох людей. Після  народження первістка, мені не давала спокою делікатна проблема. Проктолога жінки в Чернівцях я не знайшла, та за рахунок сильних больових відчуттів довелося поквапитись. Рекламу по місту бачила не одноразово, тому їдучи з роботи черкнула номер телефону  з білборду, зареєструвалася на прийом. Мені підібрали зручний час, і запевнили, що все буде добре. Знайти клініку було не важко, мені чітко роз’яснили адресу та і вказівників було достатньо. На рецепції мене зустріли адміністратори, швиденько завели картку та без затримки провели до лікаря. Дорогою в мене навіть коліна підтрушувались)))Але за рахунок приємної атмосфери я трішки заспокоїлась. В кабінеті побачивши дуже привітливого лікаря, який ставиться до своєї роботи з  усією серйозністю, я остаточно опанувала себе. Перед оглядом  він зумів мені все детально пояснити.

  Хочу Вас запевнити, що нічого страшного тим паче соромного не має в такій діагностиці – це я зрозуміла вже після прийому та курсу лікування. За час, який я вагалась, моя хвороба набирала обертів, тому лікування було поетапним, але з кожним разом я почувалась все краще. Вчора була на останньому, контрольному обстежені, результат чудовий!!!

Брагар Олександр Миколайович величезне Вам спасибі за Вашу роботу!!! 

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки