Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів в Чернівцях

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлівКоагуляція - це методика лікування, яка завдяки своїй унікальності використовується в багатьох областях медицини. Відділення проктології не є винятком і так само успішно використовує метод інфрачервоної коагуляції для лікування гемороїдальних вузлів. В основному його використовують на ранніх стадіях захворювання. Це один з найбільш популярних і ефективних способів лікування.

 

З кожним роком все більша кількість людей піддаються захворюванням прямої кишки. Такі фактори як: неправильне харчування, малорухливість, сидячий спосіб життя сприяють розвитку даних захворювань. При появі перших симптомів, необхідно відразу звернутися до лікаря. Не варто відкладати візит до лікаря, або займатися самолікуванням, щоб не погіршити ситуацію та не нашкодити стану здоров’я.

ОСОБЛИВОСТІ ІНФРАЧЕРВОНОЇ КОАГУЛЯЦІЇ

Перед тим, як приступити до лікування, лікар-проктолог проводить консультацію, збирає анамнез, оглядає пацієнта, проводить відеоаноскопія, визначає діагноз. За необхідності, і тільки при наявності показань, фахівець може рекомендувати додатковий метод обстеження - ректороманоскопію. Тільки після постановки діагнозу, професіонали МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» можуть підібрати найбільш ефективну методику лікування.

 

Дана методика підходить у випадку, якщо діагностується геморой на 1-2 стадії. Тривалість цієї процедури становить до 30 хвилин.

 

Суть даного способу лікування полягає в тому, що на саму ніжку гемороїдального вузла направляється інфрачервоне випромінювання за допомогою коагулятора. Під впливом точкової теплової енергії із світловода, зупиняється кровотеча, гемороїдальні вузли більше не випадають, і через кілька днів самостійно відпадають.

 

Ще одним плюсом даної процедури є можливість обробляти від одного до трьох гемороїдальних вузлів за один сеанс. За необхідності процедуру можна повторити, але не раніше ніж через два тижні.

Також, метод інфрачервоної коагуляції можна використовувати в поєднанні і з іншими методиками. Наприклад, якщо вузли великі, даний метод застосовується разом з лігуванням латексними кільцями.

ПЕРЕВАГАМИ ІНФРАЧЕРВОНОЇ КОАГУЛЯЦІЇ

Можна відмітити наступні переваги:

 • тривалість процедури становить не більше півгодини;

 • відсутність в необхідності госпіталізації, тобто інфрачервона коагуляція проводиться в амбулаторних умовах;

 • не залишає після себе шрамів і рубців;

 • не вимагає наркозу або знеболювання завдяки відсутності в зоні лікування рецепторів;

 • короткий реабілітаційний період - від декількох годин до двох днів, який не впливає на звичний спосіб життя;

 • висока результативність лікування.

ЧОМУ САМЕ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЧЕРНІВЦІ»

Захворювання прямої кишки належать до настільки делікатних питань, що дуже часто люди не наважуються відвідати лікаря. Але не варто відкладати запис до спеціаліста, і сподіватись, що хвороба пройде сама по собі.

 

Саме в нашому медичному центрі ви знайдете ряд переваг, а саме:

 • в нашому медичному центрі працюють професіонали з багаторічним стажем;

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантований;

 • політику конфіденційності так само забезпечить наш медичний центр;

 • новітні високоефективні методики лікування, після яких реабілітаційний період зводиться до мінімуму;

 • в нашому медичному центрі приймає не тільки лікар - проктолог чоловік, але і жінка

Для запису на прийом до лікаря - проктолога, ви можете звернутися за номером телефону: 0372 93 18 93, або скористатися формою на сайті.

( Рейтинг: 4.95, голосів: 40 )

відгуки
Зина 03-11-2021 Хочу особисто дуже подякувати Райляну Світлані Іллічні. Дуже професійний фахівець, уважна та приємна людина. Вона мені допомогла в вирішенні делікатної проблеми. Бажаю вам всього найкращого та успіхів в вашій нелегкій праці. Окрема подяка всьому персоналу клініки.

відділення: Проктологія

Олена Миколаївна 26-06-2021 Дякую лікарю Райляну С І,за кваліфіковану консультацію! Хороший фахівець та приємна людина! Здоров'я вам а процвітання! Раджу всім!!!

відділення: Проктологія

Алена Пустовит 13-03-2020 Спасибо большое персоналу клиники.отдельно большое спасибо врачу Болибрух Руслану Степановичу. С первопервого посещения вселил уверенность в положительный исход операции, четко обрисовал проблему, по дням рассказал ,как будет происходить послеоперационный период. Очень довольна,что выбрала именно Ваш центр

відділення: Проктологія

Юлія 19-12-2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

Каріна 03-09-2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом