Знижка - 15% на УЗ-діагностику та консультацію терапевта або педіатра для іменинників місяця

Новітня методика лікування геморою HAL-RAR

Допплерівська дезартерізація HAL-RAR - сучасна технологія лікування геморою будь-якій стадії, для якої досить провести всього 1 процедуру. Хірургічна операція, тривале перебування в стаціонарі і реабілітаційний період і почуття дискомфорту після операції - все це лякало пацієнтів, і вони відкладали лікування геморою на довгі роки, тим самим переносили страшні болі і погіршували.

Високий відсоток одужання і відсутність рецидивів виводить цей метод на перше місце серед інших методів лікування. Але крім його ефективності, він дуже зручний для пацієнтів: час проведення процедури (не більше 60 хв), відсутність загального наркозу і відсутність необхідності лягати в стаціонар.


 Хід процедури доплеровской дезартерізаціі:

1. Доплер-датчик невеликого розміру з підсвічуванням, вводитися в пряму кишку. Прилад видає звук і з його допомогою лікар знаходить де гемороїдальних вузол кров'ю.
 
2. По черзі підшиваються артерії, блокуючи приплив крові до вузлів.

3. Далі слід підтяжка і прошивання тканини гемороїдального вузла. Після цього, він займає своє початкове місце.

4. 7-14 днів - це час відторгнення гемороїдальних вузлів.

Лікування геморою в МЦ «Оксфорд Медікал»

Лікування геморою в МЦ «Оксфорд Медікал Чернівці» має такі переваги:

  • діагностика на сучасному обладнанні;
  • лікуванню піддається будь-яка стадія геморою всього за 1 процедуру;
  • час проведення процедури - до 60 хв;
  • місцеве знеболення;
  • відсутність госпіталізації;
  • швидке відновлення.

Записуйтеся на прийом до лікарів проктологів по телефону 0372 93 18 93 або 050 988 11 56

( Рейтинг: 4.73, голосів: 44 )

відгуки
Зина 03-11-2021 Хочу особисто дуже подякувати Райляну Світлані Іллічні. Дуже професійний фахівець, уважна та приємна людина. Вона мені допомогла в вирішенні делікатної проблеми. Бажаю вам всього найкращого та успіхів в вашій нелегкій праці. Окрема подяка всьому персоналу клініки.

відділення: Проктологія

Олена Миколаївна 26-06-2021 Дякую лікарю Райляну С І,за кваліфіковану консультацію! Хороший фахівець та приємна людина! Здоров'я вам а процвітання! Раджу всім!!!

відділення: Проктологія

Алена Пустовит 13-03-2020 Спасибо большое персоналу клиники.отдельно большое спасибо врачу Болибрух Руслану Степановичу. С первопервого посещения вселил уверенность в положительный исход операции, четко обрисовал проблему, по дням рассказал ,как будет происходить послеоперационный период. Очень довольна,что выбрала именно Ваш центр

відділення: Проктологія

Юлія 19-12-2018 Болібрух Р С - прекрасний фахівець і тактовна люина, зумів розвіяти страх та ніяковість перед прийомом і дав цінні поради по усуненню проблеми.

відділення: Проктологія

Каріна 03-09-2018 Хочу подякувати лікарю від Бога Руслану Степановичу. Була складна операція на парапроктит, але талант та великий практичний досвід лікаря зробили своє діло. Дуже вдячна за терпіння та повагу до мене, за кваліфіковані рекомендації щодо процесу одужання, завдяки ним процес заживлення був швидкий. Завдяки толерантності та вмінню спілкуватись із пацієнтами, в мене не має страху перед лікарем-проктологом.Велике дякую Вам. Успіхів у вашій не легкій праці.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом