Діагностика вагітності

Вагітність є одним із найважливіших періодів у житті жінки. Та разом з цим і для її організму, адже несе зміни практично для всіх його систем. Тому важливо діагностувати вагітність на ранніх її етапах та дотримуватися всіх рекомендацій, які надає лікар-гінеколог.

Коли варто звернутися до лікаря-гінеколога?

Існує безліч випадків, коли жінка дізналася про свою вагітність на п’ятому-шостому місяці. Тому варто звернути увагу на такі симптоми:

 • нудоту, блювоту (часто трапляється у першій половині дня);

 • різку зміну смакових відчуттів (різке несприйняття тих продуктів, які раніше були звичними, бажання спробувати на смак досить незвичні речі);

 • різкі перепади настрою;

 • постійні дратівливість, сонливість, апатію без причини;

 • зміну нюхових уподобань до різних запахів (починає подобатися те, що раніше не подобалося, і навпаки, чим раніше захоплювалися – стає неприйнятним).

Окрім того, ознаками вагітності можуть бути такі фізіологічні фактори, як затримка менструацій, виникнення молозива при натиску на сосок тощо.

Для чого потрібна рання діагностика вагітності?

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» проводять діагностику вагітності для:

 • підтвердження факту вагітності;

 • виявлення особливостей вагітності (до прикладу, якщо має місце багатоплідна вагітність);

 • визначення терміну вагітності;

 • виключення ймовірної загрози викидня;

 • підтвердження життєздатності ембріона;

 • переконання, що немає будь-яких патологій для розвитку плоду на початкових етапах вагітності.

Методи виявлення вагітності

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Чернівці» застосовуються ефективні та об’єктивні методи діагностики вагітності:

 1. Огляд на гінекологічному кріслі – під час цієї процедури лікар-гінеколог має здатність визначити трансформації, що можуть вказувати на ймовірну вагітність. Такий метод є непрямою діагностикою, відтак для підтвердження варто пройти також інші дослідження.

 2. Ультразвукова діагностика – якщо під час застосування цієї методики використовують трансвагінальний датчик, то можна визначити, чи є плодове яйце у порожнині матки. Розмір плодового яйця на місячному терміні вагітності – біля 2 мм. Процедура ультразвукової діагностики є абсолютно безпечною, ультразвукові коливання не мають шкідливого впливу на плід.

 3. Аналіз крові – під час цієї процедури визначають вагітність за допомогою гормону, що виділяється клітинами плаценти – ХГЧ. Його окрема частина – β-субодиниця проявляється в крові на п’ятий-шостий день після овуляції і запліднення яйцеклітини. Подвоєння β ХКЧ відбувається кожні 48 годин, а максимальний рівень досягається на десятому тижні. Цей метод діагностики варто поєднувати з ультразвуковим обстеженням, тому що виключно при його застосуванні немає змоги встановити ймовірність позаматкового розвитку плода та наявності патологій.

Переваги діагностики у «Оксфорд Медікал Чернівці»

У відділенні гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Чернівці» застосовують сучасне медичне обладнання для діагностики вагітності на ранніх етапах, а відтак і попередження виникнення будь-яких відхилень у розвитку дитини. Будьте певні, тут дбають про Вашу максимально комфортну та здорову вагітність.

Окрім того, ми пропонуємо:

 • проведення обстежень на новітньому медичному обладнанні;

 • постійний супровід лікарем-гінекологом під час вагітності;

 • запис без черг онлайн;

 • здачу всіх необхідних аналізів у нашій клініці;

 • турботу про Вас та Вашого малюка.

Для запису на консультацію, телефонуйте: 0372 93 18 93.

( Рейтинг: 4.96, голосів: 25 )

відгуки
Daria Serokurova 27-05-2024 Для мене важливо мати лікаря, який не лише компетентний і справді лікує, але й вміє створювати комфортну атмосферу для своїх пацієнтів. Доктор Кондря Олена Олександрівна - саме такий фахівець. Її професіоналізм і уважне ставлення до мене створило довірливу атмосферу, де можна відкрито обговорювати будь-які проблеми та тривоги в процесі лікування, що не завжди зустрічається на прийомі у гінеколога. Компетентність лікаря не викликає жодних сумнівів.

відділення: Гінекологія

Кarolina Melnychuk 19-05-2024 Хочу від щирого серця подякувати та порекомендувати гінеколога Кондрю Олену Олександрівну- чудова лікарка та професіоналка своєї справи. Компетентність на найвищому рівні!❤️Приїжджаю до Олени Олександрівни з-за кордону, і ще ні разу не пошкодувала, адже Олена Олександрівна завжди підтримує та дає чітке розуміння, що та як лікуємо.Однозначно рекомендую!

відділення: Гінекологія

Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!

відділення: Гінекологія

Людмила 08-06-2021 Щиро рекомендую Кондрю Олену Олександрівну! Чудовий спеціаліст і приємна жінка) Дуже задоволена що потрапила саме до неї!) Також дуже приємні і привітні інші працівники;)

відділення: Гінекологія

Анастейша 13-03-2020 Клиника мне очень понравилась. Хочу поблагодарить гинеколога Любовь Алексеевну, за то что помогла мне вылечить проблему, которую лечу уже 2 года безуспешно у троих врачей. Зато теперь могу быть спокойна за свое женское здоровье, так как буду ходить к этому врачу постоянно. В целом в клинике очень чистенько, персонал в холе очень приветливый! Я пришла раньше назначенного мне времени, и администратор Алина предложила мне кофе, пока я ожидаю свое время. В кабинет к врачу, меня так же провела администратор , и это было очень любезно, так как не пришлось самой искать кабинет. Еще хочу заметить, что цены очень доступные! Возможно они мне показались такими после безуспешных лечений, на которые я тратилась на протяжении последних двух лет. Ведь начиналось это с доступной цены за консультацию, а потом возрастали цены по мере дополнительных анализов и лечения. Вобщем гинеколога теперь советую всем своим подругам. И уверена что все врачи здесь работают компетентные и им можно доверить свое здоровье. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом