записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0372) 90 90 10
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Чернівецької клініки

Вибрати інше місто

Переваги ведення вагітності в приватному медичному центрі

11.06.2015
image

Вагітність - це дивовижний період у житті кожної жінки. Одним з найважливіших моментів під час вагітності є спокій і комфорт майбутньої матусі. І тут не обійтися без допомоги досвідчених лікарів. Адже саме ретельний контроль професіоналів - це як запорука успішного проходження вагітності.
Тривалі черги в жіночих консультаціях забирають багато часу, а якщо згадати список лікарів, огляд яких ви повинні пройти для постановки на облік, то можна з упевненістю сказати, що часу і сил у вас забере багато.

Основні переваги ведення вагітності в приватному медичному центрі:
   1. Комфорт.

Робота всього персоналу спрямована на надання якісних послуг та створення комфортних умов для вас. У приватному медичному центрі підберуть індивідуальну програму ведення вагітності. Всі лабораторні дослідження і необхідні діагностичні процедури можна провести в стінах медичного центру, це істотно заощадить ваш час.
Пройти огляд і отримати консультацію суміжних фахівців можна  за розкладом, що позбавить вас від тривалих черг.

   2. Обладнання.

Як правило, у приватних медичних центрах кабінети обладнані сучасним устаткуванням, що дозволяє діагностувати різні захворювання на ранніх стадіях, завдяки чому можна своєчасно прийняти необхідні заходи для запобігання розвитку і народити здорового малюка.
    3. Індивідуальний похід.

Оцінивши Ваше здоров'я, фахівцями медичного центру буде розроблена індивідуальна програма ведення вагітності. Крім необхідних аналізів і обов'язковий послуг Вам будуть запропоновані додаткові послуги, для створення комфортного протікання вагітності.

- Йога для вагітних.

Заняття йогою допоможуть майбутнім мамам підтримувати своє тіло у формі та підготуватися до пологів. Як відомо період очікування народження дитини кожна жінка переживає по своєму, йога допоможе вам підтримувати свій духовний стан і моральну рівновагу.

- Супровід під час пологів.

Набагато легше проходить процес пологів якщо поруч з вами є людина, якій ви довіряєте і яка може Вам надати моральну підтримку в складні моменти. Не завжди чоловік може погодитися на участь у пологах. У таких випадках на пологах може бути присутнім інструктор, який буде контролювати процес пологів, при необхідності зробить знеболювальний масаж, допоможе налагодити правильне дихання. І найголовніше - буде вашою психологічною підтримкою протягом усіх стадій пологів.

- Післяпологовий патронаж.

Якщо після пологів вам знадобитися допомога фахівців, то ви можете розраховувати на підтримку дитячої медсестри. Кваліфікований фахівець підкаже вам як правильно доглядати за новонародженим. Проконсультує з питань грудного вигодовування, дитячого масажу та динамічної гімнастики.

4. Психологічне налаштування.
   Звернувшись в приватний медичний центр, можна розраховувати на уважне ставлення лікарів, моральну підтримку і високий рівень комфорту. При необхідності можна отримати консультацію фахівців у  зручний для вас час. Робота всіх лікарів спрямована на те, що б вас морально і фізично підготувати до пологів. Ваш особистий акушер - гінеколог буде завжди на зв'язку, і відповість на всі ваші запитання.

У нашому медичному центрі можна скористатися послугою ведення вагітності.

Запис за телефоном (0372) 90 90 10 або 050 988 11 56

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки