Отзывы клиентов о направлении Стоматология
Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и благодарим вас за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, относящиеся к нашей работе. Спасибо за ваш выбор.
Отзывы пациентов
Алла Александровська 28.11.2024
Петро Петрович найкращий лікар! Мені дуже повезло лікуватись у нього. Вибирала я клініку, опираючись на відгуки. Вразила така велика кількість позитивних відгуків Петру Петровичу на сайті. У мене був дуже складний випадок з карієсом, адже він був на останніх зубах (а рот в мене і щока маленькі і добратись до зуба в принципі дуже важко) а також карієс був між яснами та зубом збоку, що ще утруднювало доступ. А також я дуже сильно хвилювалась. Я і не сподівалась, що за один прийом зможу зробити всі зуби - 4 зуби з карієсом і 4 пломби. Все розчистили, все гарно поклали, вийшла із стомат-кабінету здорова і щаслива як і Петро Петрович обіцяв ) Дякую величезне Петру Петровичу, тепер буду лікуватись тільки в нього.
Anna Ostafiichuk 26.06.2024
Професійне обслуговування, приємна атмосфера, задоволена результатом. Петро Петрович професіонал своєї справи. Рекомендую клініку!
Руслан Ситніков 16.06.2024
Прекрасний медичний центр. Особлива подяка Ярославу Івановичу, чудовий лікар-стоматолог! Ничка Ярослав Іванович -стоматологія
Lianna Sitnikova 14.06.2024
Дуже сподобався медичний центр. Ярослав Іванович супер лікар-стоматолог, подарує вам красиву, здорову посмішку і хороший настрій) Ничка Ярослав Іванович -стоматологія
Анна 10.05.2023
Відвідала цього лікаря вперше, і хочу сказати що дуже задоволена. Аура в кабінеті легка, лікар і асистент позитивні люди, що можуть розслабити і відігнати страх, обладнання сучасне, а саме головне ,як на мене, процедура пройшла взагалі безболісно, а ціна не кусає за гаманець( що дуже велика рідкість в Чернівцях). Стоматолога рекомендую, і з задоволенням буду лікувати зуби саме в нього
Тарас 16.10.2018
Граю в чемпіонаті Чернівців з футболу. В черговій грі турніру отримав акцентований потужний удар «по зубах». Як наслідок відчув різкий біль в ділянці верхнього різця, а язиком навіть зумів виявити тріщину з внутрішньої сторони зуба. Моєму відчаю не було меж, оскільки крім значної болі з’явився страх втратити зуб. Товариш по команді порекомендував звернутись до стоматолога Оксфорд Медікал Нички Ярослава Івановича, оскільки за його словами з подібною проблемою раніше він звертався саме до цього відносно молодого спеціаліста.В той же день записався на прийом. Попередньо оглянувши стан зуба Ярослав Іванович запідозрив перелом… при чому на рівні середини ясен. «Прощавай зуб» одразу промовив я Ярослав Іванович взявся заспокоювати мене, мовляв такі випадки в нього дійсно вже були та пообіцяв зберегти зуб «щадним» лікуванням. І дійсно!!! Лікування пройшло у два прийоми. На першому прийомі провели діагностику, пояснили можливі схеми та тактику лікування, узгодили зі мною , яка з них мені більше підходить, виявили можливі ризики, обґрунтували профілактику повторних переломів та донесли основні принципи правильного поводження з травмованим в минулому зубом. На другому прийомі здійснили ряд стоматологічних маніпуляцій, зуб перестав «бігати» :) та зникла біль. Тріщину на внутрішній поверхні замістили пломбою і все…зуб як новий! Був дуже здивований, бо сподівався та чекав гіршого сценарію. За кілька днів відновив тренування. Зараз, після 12 тижнів лікування почуваюсь добре, щоправда м’яч роботу Ярослава Івановича ще не екзаменував, на щастя :)Рекомендую саме цього спеціаліста всім спортсменам та іншим людям, чиї травми зубів пов’язані із заняттям спортом чи фізкультурою.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр