Уважаемые пациенты, медицинский центр "Оксфорд Медикал Черновцы" работает: Пн - Пт 08:00-19:00 Сб 08:00-18:00 Вс 09:00-15:00
Для записи и уточнения информации звонить по номерам: +38 (0372) 93 18 93 +38 (050) 566 40 24

Клиника Оксфорд Медикал Черновцы. Врачи

Мартынюк Екатерина Анатольевна
Врач ультразвуковой диагностики<br>ІІ категории: Мартынюк Екатерина Анатольевна
Врач ультразвуковой диагностики
ІІ категории

пр. Независимости 121-А

информация о враче

2010 г. – закончила Буковинский государственный медицинский университет (БГМУ), специальность «Педиатрия».

2010 – 2013 гг. – интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» на базе Черновицкого роддома №2

2013г. – цикл специализации «ультразвуковая диагностика» на базе Львовского национального медицинского университета имени Данила Галицкого.

показать полный текст
 

отзывы
Манюк Ольга Анатоліївна 08-07-2021 Катерина Анатоліївна Мартинюк дуже досвідчений лікар,завжди уважна,чуйна,її висновки і діагнози підтверджують інші спеціалісти.Завжди обстежуємося у неї всією родиною і рекомендуємо усім знайомим ,родичам та друзям.Дякуємо за вашу надважливу працю,Катерино Анатоліївно!!!
Світлана 06-07-2021 Висловлюю щирі слова вдячності Катерині Анатоліївні Мартинюк за професіоналізм, людяність, уважність та компетентність. Була у кількох фахівців інших клінік та тільки Катерина Анатоліївна на діагностиці побачила те, чого не бачили інші. Завдяки їй повністю змінився хід запланованої операції. Вона професіоналсвоєї справи. Завжди буду пам’ятати і тільки в цієї лікарки проходити обстеження всією сім’єю та рекомендуватиму всім друзям та знайомим.Дякую медичному центру «Оксфорд» за те, що підбираєте тільки найкращих фахівців! Бережіть їх!
Ірина 04-07-2021 Катерина Анатоліївна чудовий спеціаліст, справжній профі в своїй роботі. Уважна, досвідчена, не поспішає при обстеженні, все уважно оглядає та діагностує. Людина, яка дуже відповідально відноситься до своєї роботи, а це головне. Довіряю її обстеженням на всі 100%. Завжди рекомендую її як спеціаліста своїм знайомим і всі задоволені!
Марина 01-07-2021 Дуже вдячна Катерині Анатоліївні за професіоналізм, довіряю їй та рекомендую рідним і друзям!!! Завдяки якісному обстеженню зберегла вагітність і народила свою донечку! Дякую клініці Оксфорд медікал за гарних спеціалістів!!!!
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
up

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом